Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Sevkiyat güvenliği ve korozyon kontrol uygulamaları konusunda geliştirilen Ar-Ge çalışmalarımız ile teknolojiye yön vererek, gelişimde öncü, ülke ve dünya pazarında lider ve saygın kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Sevkiyat güvenliği ve korozyon kontrol uygulamalarında gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en etkili ürün ve hizmeti geliştirmek, bu ürün ve hizmeti en üstün kalitede ve ekonomik koşullarda sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. "DESİ Korozyon Akademisi nin vereceği eğitimler ile sektördeki gelişmeleri müşterilerimizle aktarmak ve problemlerine en uygun çözümleri üretmektir."

Kurumsal Değerler

* Toplum ve müşteri odaklılık

* Koşulsuz müşteri memnuniyeti

* Çevreye duyarlılık ve sosyal sorumluluk bilinci

* Fark yaratan teknolojik ve bilimsel gelişim

* Toplam Kalite Yönetimi Karşılıklı güven ve işbirliği

* Deneyim, sürekli gelişim ve değişim

Kalite ve Çevre Politikamız

Kalite yönetim sistemimiz, TS EN ISO 9001:2015 standartlarının gereklerini yerine getirecek şekilde oluşturulmuş ve tüm üretim süreçlerimizin gelişen teknoloji doğrultusunda sürekli iyileştirilmesi, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yönetilmektedir. "Sevkiyat güvenliği ve korozyon teknolojileri konularında olduğu gibi çevre bilinci, iş sağlığı ve güvenliği konularında da lider bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız."

DESİ KİMYA & MADENCİLİK İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.’ nin temel prensibi, sürekli iyileştirmeyi bir hayat felsefesi olarak benimseyerek, mükemmel iş sonuçları elde etmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Bu amaca ulaşabilmek ancak;

* Sevkiyat güvenliği ve korozyon ile mücadelede, adsorban kimyasallar, nem alıcı paketler, VCI koruyucu yağ, kimyasallar ve ambalaj malzemelerinde dünya standartlarında insan ve çevre sağlığına uygun, yüksek kaliteli ürünler geliştirmek ve üretmekle,

* Kalite bilincimizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini ve ihtiyacını eksiksiz sağlamakla,

* Tüm müşterilerimizin yanında çözüm ortağı olarak konumlanarak problemlerine özel çözümler geliştirmekle,

* İnsan kaynağı profilimizi eğitimlerle sürekli geliştirerek, akılcı, bilimsel, dinamik ve yenilikçi kadrolar ile gelişimi sürekli kılmakla,

* Firmamızın başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek ile mümkün olacaktır.

Bu anlayışımızın doğal sonucu ise;

* En uygun fiyat,

* Ürün ve proseslerde “0 (sıfır) hata”,

* Zamanında ve istenilen miktarda sevkiyat olacaktır.

Bu amaçlar için çalışıp, her geçen gün biraz daha iyiye ulaşmayı hedefleyeceğimizi taahhüt ederiz.