Quick Jel Sıvı Jelleştirici

Quick-Gel alanında ilk olan özel uygulamalar için dizayn edilmiş sıvıların katılaştırılmasını sağlayan benzersiz bir üründür.

Tıbbi sıvı atıkların katılaştırılmasında, endüstriyel sıvı atıkların katılaştırılmasında, zehirli ve zararlı sıvı kimyasallların ortamdan emilmesinde ve daha birçok özel uygulamada kullanılabilen Quick Gel ürünleri hertürlü sıvıyı karalı ve taşınabilen katıya dönüştürmektedir.

Özel modifiye selülozdan imal edilen paket yapısı içerisinde anında çözülerek yok olmakta böylece paket içerisindeki aktif malzemeler sıvının tüm alanına yayılarak hızlı bir şekilde katılaştırma süreci başlamaktadır.

Çözülebilen bu dış ambalaj sayesinde uygulama kolaylığı da sağlamakta böylece sadece ürün paketini ilgili sıvının üzerine brakmanız katılaştırma işlemini başlatmanız için yeterli olmaktadır. Ayrıca karıştırmak veya farklı uygulamalara gerek kalmamaktadır.

10 gr. lık Quick Jel paketi 3 litre sıvıyı katılaştıracak kapasitededir.

Quick Jel paketleri 5, 10 ve 20gr. lık özel ambalajlarda üretilebildiği gibi 1 lt. lik kavanozlarda ya da isteğe özel ambalajlarda kullanıma sunulmaktadır.

Her türlü sorularınız için lütfen teknik ekibimiz ile temasa geçiniz.