Uygulamalar

Toplam rutubet kontrolü ve sevkiyat güvenliği konusunda bütün sektörlere yönelik geniş uygulama alanlarını ve uygulama fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.

Desi Line VCI Kağıtlar
Desi Line VCI Kağıt ürünler içeriğindeki kuvvetli ve yüksek konsantrasyonlu VCI içeriğinden dolayı her tür metali korozyon ve paslanmaya karşı etkin bir şekilde korur.Her uygulama için ayrı ve özel olarak tasarlanan kraft, krepe ve polietilenli kraft kâğıt ürünlerimiz içeriği VCI inhibitörleri ile demir, bakır, pirinç alüminyum gibi birçok metal için etkin koruma sağlar,
Desi Clean 900
DESICLEAN 900 asit, alkali veya solvent içermeyen mükemmel bir pas sökücüdür.Metal yüzeyinden pası hızla uzaklaştırır. Kullanım sonrası asidik ve alkali pas sökücüler gibi tekrar pas yapmaz.
Desicor1000 Sprey
VCI molekülleri ile pasın bulunduğu hücrelere yoğunlaşarak etkili ve hızlı bir şekilde pası söker, uzun vadede pas oluşumunu engeller. Parçaların aşınmasını azaltarak daha verimli ve uzun dönemli çalışmasını sağlar.
Cont-Pack Konteynır Kurutucu
Al-Pack Alüminyum Triplex Ambalaj
Desi Line VCI Polietilen Torba
Ürünlerinizin deniz aşırı sevkiyatlarında veya stokta bekletilme sırasında olşabilecek korozyonlara yönelik kesin çözümler sunar. Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi, Kompresör, Trafo, Demir - Çelik Sanayi, Metal Sanayi sektörlerinde kolaylıkla uygulanabilir.
Silikajel (Dökme)
Clay-Pack Aktif Kil Paketleri